background img
znimok-ekrana-2023-03-05-181026

AdSell — біржа реклами

AdSell – це онлайн-платформа, за допомогою якої можна швидко та якісно створити рекламну компанію у популярному месенджері Telegram.

Біржа AdSell має низку переваг, які залучають клієнтів:

 • ТОП-1 сервіс в Україні;
 • Висока ефективність реклами завдяки перевіреним каналам з платоспроможною аудиторією;
 • Величезний выбор категорій для будь-якого бізнесу;
 • 0% комісія на поповнення рахунку;
 • Зручні інструменти підбора каналів для розміщення реклами на провідних ресурсах популярних каналів у телеграм;
 • Усі звіти по статистиці та переглядам доступні в особистому кабинеті;
 • Професійна команда з менеджерів та програмістів, які забезбечують цілодобову роботу сервісу.

Про те, як біржа реклами в телеграм каналах AdSell сприяє розвитку бізнесу, можно прочитати у відгуках нижче.

AdSell – це онлайн-платформа, за допомогою якої можна швидко та якісно створити рекламну компанію у популярному месенджері Telegram. Біржа AdSell має низку переваг, які залучають клієнтів: ТОП-1 сервіс в Україні; Висока ефективність реклами завдяки перевіреним каналам з платоспроможною аудиторією; Величезний выбор категорій для будь-якого бізнесу; 0% комісія на поповнення рахунку; Зручні інструменти підбора каналів для розміщення реклами на провідних ресурсах популярних каналів у телеграм; Усі звіти по статистиці та переглядам доступні в особистому кабинеті; Професійна команда з менеджерів та програмістів, які забезбечують цілодобову роботу сервісу. Про те, як біржа реклами в телеграм каналах AdSell сприяє розвитку бізнесу, можно прочитати у відгуках нижче.

Відгуки о AdSell - біржа реклами

User Rating: Be the first one !
0
Категории товара
Вам также будет интересно
Отзывы
 • comment avatar Денис 09.02.2023

  Сервіс не поганий, зролено з розумом. Представлені гарні пабліки, з великою кількістю підпискиків, користивутись легко, сформувати рекламний пост теж не важко. В мене результат вийшок такий собі середній, правда мені здается, що я не прадні телеграм-канали. Планую тестувати надалі, змітини канали та сам рекламний пост

 • comment avatar Вікторія 14.02.2023

  Я не дуже розумію те, як правильно запустити рекламу, тому звернулася в техпідтримку. Відповіли досить швидко, допомогли підібрати потрібні майданчики, дали рекомендації. Поповнення рахунку тут без комісії, не знаю як буде далі, але поки це величезний плюс. Те, що реклама спрацювала, це помітно відразу, у мене на телеграм-каналі досить швидко стали з’являтися нові передплатники.

 • comment avatar Кристина 19.02.2023

  Користуюся біржею за для збільшення продажів. Подобається, що канали для реклами відібрані на біржі ретельно і зовсім немає каналів одноденок. Але деякі власники каналів довго реагують на запит реклами, і це трохи підбурює. Рекламний кабінет зручний за функціоналом, зрозумілий, я сама розібралася і зі створенням постів, та з креативами і зі статистикою теж. Дорогувато тільки.

 • comment avatar Ігор 22.02.2023

  Звичайна біржа українських телеграм-каналів. Каналів багато, ціни на розміщення реклами в усіх різні. По регіону дешевше, по країні дорожче. Зручний інтерфейс. Рекламу можна купити лише за кілька кліків. Користуюсь час від часу, але не на постійной основі.

 • comment avatar Андрій 26.02.2023

  Хороший підбір фільтрів, великий вибір активних майданчиків і швидкий пошук. Функціонал сервісу порадував, за хвилин 5 вибрав відповідні канали за ціною для просування своєї реклами. Але є нюанси, наприклад не всі власники каналів відразу відгукуються на заявки, але це все справа часу. Як результат — приріст клієнтів і збільшення продажів на 30% в порівнянні до того, як була запущена реклама.

 • comment avatar Тетяна 01.03.2023

  Біржаьщначно спрощує процес переговорів з адмінами каналів, розміщенням реклами та інше. З мене лише зробити пост та обрати канали для реклами. Я колись намагалась самостійно купити рекламу в телеграм, я чекала відповіді адміна 2 дні, далі був чат в такому ж стилі ніби їм це не потрібно. Розміщення також було так-сяк. Більше не хочеться такого, через біржу простіше і надійніше.

 • comment avatar @Stoyn 05.03.2023

  Брав рекламу через adsell для свого інстаграма, розміщувався одночасно в декількох каналах. Потім уже аналізував за статистикою, що спрацювало лише два з них, але загалом віддача мене влаштувала. Сайт зручний, жодних проблем, техпідтримка відповідає чемно, оперативно. Буду звертатися ще)

 • comment avatar Кристина 08.03.2023

  Поки що лише один раз брала через ADsell рекламу в телеграм-каналах. Не знаю, чи варта гра свічок. Каналів багато. По регіональних мені більш менш зрозуміло, а по загалом по країні ні. Труха в ТОПі, але це не моя історія. За іншими взагалі не визначилася, де брати рекламу, де більше охоплення. У категорії «Бізнес» взагалі 9 каналів тільки. Взагалі не розібралася поки що.

 • comment avatar Зоряна 11.03.2023

  Для мого бізнеса цей канал просування не дуже допоміг. Пробувала декілька телеграм-каналиів, тестувала їх, дивилася статистику. Можливо, не дуже пост був, тому що знайома теж зверталася та в неї все спрацювало дуже круто. Через деякий час спробую знов, дуже розраховую на цю біржу

 • comment avatar Денис 13.03.2023

  Багато хороших відгуків на цей сервіс, і з багатьма я готовий погодитись. Дійсно непогана платформа для розміщення реклами телеграм. Зручний, інтуїтивно зрозумілий сайт, чуйна техпідтримка, окремий величезний плюс — велика база каналів зі статистикою, і ця база постійно поповнюється. Звичайно такий вид реклами виходить зовсім не дешево, не кожен бізнес потягне, та й не з усіх каналів буде ефект. Але загалом, як рекламний інструмент, сервіс однозначно корисний.

 • comment avatar Павло 17.03.2023

  В мене склалися гарні відносини з цим сервісом, вже декілька разів запускав рекламу і це давало доволі непоганий результат. Сам сайт сервісу зручний і зрозумілий, техпідтримка адекватна, є велика база каналів зі статистикою, і ця база постійно поповнюється.

 • comment avatar Ольга Вікторіна 21.03.2023

  Сервіс корисний, але надо розуміти, що не всім це зайде. У меня є декілька напрамків бізнесу і не по всім реклама спрацювала. Продовжу тестувати цей сервіс на тих напрамках де краще спрацювала, хоч це й не дуже дешево як на мій погляд, але ефективно.

 • comment avatar Аліна 24.03.2023

  Я користивулась платформою лише раз, ціна трохи завелика, проте кількість каналів в яких можно розмістити рекламний пост мене приятно здивувала. Взагалі сама ідея крута і я розумія чому це не дешево. Для періодичного користування, щоб збільшити кількість клиєнтів підійде

 • comment avatar Цимбал Олена 26.03.2023

  Через них зручне та просте розміщення будь-якої реклами. В мене косметологічна клініка, дуже допомогли з пошуком потрібних каналів, розрахунком необхідного плану публікації. Так приємно бачити свою рекламу на популярних каналах України) особливо сподобалось що компанія працює й з міськими каналами та також може зібрати статистику по каналу який потрібен.

 • comment avatar Широков Володимир 31.03.2023

  Реклама в telegram навіює лише неприємні враження, тому що з моїх трьох спроб замовити рекламу 1 раз мене кинули на гроші, 2ий — запороли всю рекламу, а 3ій — Адмін вирішив запустити її за своїм незрозумілим планом. Через цей сервіс таких проблем немає, ніяких суперечок та нервів, все роблять менеджери та інформують про результати. Приємно, легко та зручно — це моє враження від цієї біржі.

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *