background img
znimok-ekrana-2023-03-05-181026

AdSell — біржа реклами

AdSell – це онлайн-платформа, за допомогою якої можна швидко та якісно створити рекламну компанію у популярному месенджері Telegram.

Біржа AdSell має низку переваг, які залучають клієнтів:

 • ТОП-1 сервіс в Україні;
 • Висока ефективність реклами завдяки перевіреним каналам з платоспроможною аудиторією;
 • Величезний выбор категорій для будь-якого бізнесу;
 • 0% комісія на поповнення рахунку;
 • Зручні інструменти підбора каналів для розміщення реклами на провідних ресурсах популярних каналів у телеграм;
 • Усі звіти по статистиці та переглядам доступні в особистому кабинеті;
 • Професійна команда з менеджерів та програмістів, які забезбечують цілодобову роботу сервісу.

Про те, як біржа реклами в телеграм каналах AdSell сприяє розвитку бізнесу, можно прочитати у відгуках нижче.

AdSell – це онлайн-платформа, за допомогою якої можна швидко та якісно створити рекламну компанію у популярному месенджері Telegram. Біржа AdSell має низку переваг, які залучають клієнтів: ТОП-1 сервіс в Україні; Висока ефективність реклами завдяки перевіреним каналам з платоспроможною аудиторією; Величезний выбор категорій для будь-якого бізнесу; 0% комісія на поповнення рахунку; Зручні інструменти підбора каналів для розміщення реклами на провідних ресурсах популярних каналів у телеграм; Усі звіти по статистиці та переглядам доступні в особистому кабинеті; Професійна команда з менеджерів та програмістів, які забезбечують цілодобову роботу сервісу. Про те, як біржа реклами в телеграм каналах AdSell сприяє розвитку бізнесу, можно прочитати у відгуках нижче.

Відгуки о AdSell - біржа реклами

User Rating: Be the first one !
0
Категории товара
Вам также будет интересно
Отзывы
 • comment avatar Вікторія 14.02.2023

  Я не дуже розумію те, як правильно запустити рекламу, тому звернулася в техпідтримку. Відповіли досить швидко, допомогли підібрати потрібні майданчики, дали рекомендації. Поповнення рахунку тут без комісії, не знаю як буде далі, але поки це величезний плюс. Те, що реклама спрацювала, це помітно відразу, у мене на телеграм-каналі досить швидко стали з’являтися нові передплатники.

 • comment avatar Кристина 19.02.2023

  Користуюся біржею за для збільшення продажів. Подобається, що канали для реклами відібрані на біржі ретельно і зовсім немає каналів одноденок. Але деякі власники каналів довго реагують на запит реклами, і це трохи підбурює. Рекламний кабінет зручний за функціоналом, зрозумілий, я сама розібралася і зі створенням постів, та з креативами і зі статистикою теж. Дорогувато тільки.

 • comment avatar Ігор 26.02.2023

  Звичайна біржа українських телеграм-каналів. Каналів багато, ціни на розміщення реклами в усіх різні. По регіону дешевше, по країні дорожче. Зручний інтерфейс. Рекламу можна купити лише за кілька кліків. Користуюсь час від часу, але не на постійной основі.

 • comment avatar Андрій 01.03.2023

  Хороший підбір фільтрів, великий вибір активних майданчиків і швидкий пошук. Функціонал сервісу порадував, за хвилин 5 вибрав відповідні канали за ціною для просування своєї реклами. Але є нюанси, наприклад не всі власники каналів відразу відгукуються на заявки, але це все справа часу. Як результат — приріст клієнтів і збільшення продажів на 30% в порівнянні до того, як була запущена реклама.

 • comment avatar @Stoyn 08.03.2023

  Брав рекламу через adsell для свого інстаграма, розміщувався одночасно в декількох каналах. Потім уже аналізував за статистикою, що спрацювало лише два з них, але загалом віддача мене влаштувала. Сайт зручний, жодних проблем, техпідтримка відповідає чемно, оперативно. Буду звертатися ще)

 • comment avatar Кристина 10.03.2023

  Поки що лише один раз брала через ADsell рекламу в телеграм-каналах. Не знаю, чи варта гра свічок. Каналів багато. По регіональних мені більш менш зрозуміло, а по загалом по країні ні. Труха в ТОПі, але це не моя історія. За іншими взагалі не визначилася, де брати рекламу, де більше охоплення. У категорії «Бізнес» взагалі 9 каналів тільки. Взагалі не розібралася поки що.

 • comment avatar Андрій 13.03.2023

  Купую рекламу через ADsell в регіональних телеграм-каналах. Великий плюс, що самому не потрібно шукати їх . Я кілька разів намагався купувати рекламу самотужки в телезі, але не зрозуміло, наскільки канал активний і чи жива там аудиторія, чи є там моя ЦА. Запитань було раніше чимало. Нині спокійно купую рекламу через біржу, тут всі канали як на долоні.

 • comment avatar Зоряна 15.03.2023

  Для мого бізнеса цей канал просування не дуже допоміг. Пробувала декілька телеграм-каналиів, тестувала їх, дивилася статистику. Можливо, не дуже пост був, тому що знайома теж зверталася та в неї все спрацювало дуже круто. Через деякий час спробую знов, дуже розраховую на цю біржу

 • comment avatar Денис 18.03.2023

  Багато хороших відгуків на цей сервіс, і з багатьма я готовий погодитись. Дійсно непогана платформа для розміщення реклами телеграм. Зручний, інтуїтивно зрозумілий сайт, чуйна техпідтримка, окремий величезний плюс — велика база каналів зі статистикою, і ця база постійно поповнюється. Звичайно такий вид реклами виходить зовсім не дешево, не кожен бізнес потягне, та й не з усіх каналів буде ефект. Але загалом, як рекламний інструмент, сервіс однозначно корисний.

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *